Sprchové boxy

Při modernizaci koupelny se spousta lidí děsí vysokých cen za rekonstrukce. Žádné větší rekonstrukce však ve většině případů nejsou potřeba. Koupelnu lze celkově změnit pořízením jediného prvku a sice sprchových boxů.

Tento prvek je spojen s jednoduchou instalací a následně už se nemusíte o nic starat. Sprchové boxy byly navrženy pro rychlou instalaci a v koupelně vám vytvoří to nejlepší možné místo pro vaší hygienu. Jedná se v podstatě o uzavřenou kabinu, ve které se můžete sprchovat bez jakýchkoliv omezení.

Pokud nemáte rádi rekonstrukce, sprchové boxy zabijí hned dvě mouchy jednou ranou – ušetříte za rekonstrukci (nemusíte obkládat roh koupelny aj.) a navíc si pořídíte luxusní box, který vám bude každý závidět. Sprchové boxy nejsou vůbec drahé a dokonce i značkové modely si můžete pořídit za pakatel a proměnit tak koupelnu v místo, kam se vždy budete rádi vracet.

Provedení sprchových boxů

Opět zde platí, že je potřeba vybírat jen kvalitní modely od renomovaných prodejců, nejlépe od wellmall.cz, který má nejlepší poměr ceny a kvality. Sprchové boxy se vyrábí v mnoha provedeních, aby uspokojily požadavky na rozměry koupelny i vkus těch, kteří se v nich budou sprchovat. Vyrábí se ve čtvercovém, čtvrtkruhovém či obdélníkovém provedení, a hodí se do každé koupelny. Můžete je pořídit nejen do panelových bytů či do rodinných domů, ale třeba i na vaší chatu, kde jste měli doposud jen starou vanu či nevzhledný sprchový kout. Sprchové boxy se vám nabízí jak s akrylátovou, tak i s mramorovou vaničkou.

Nejčastěji se pořizují sprchové boxy ve dvou základních velikostech: 80×80 centimetrů a 90×90 centimetrů. Pokud vám to rozměry dovolí, jsou vám k dispozici i sprchové boxy asymetrického rozměru 120×80 centimetrů.

Změňte koupelnu k nepoznání

Sprchové boxy značek Well, Olsen-Spa, Shark, SaniPro vás budou těšit každý den, ušetříte s nimi za vodu a sprchování pro vás nebere zcela jiný rozměr. Nečekají vás žádné složité přestavby, investice do sprchových boxů vám rychle zajistí sprchování, po kterém jste vždy toužili a oceníte to nejenom vy, ale i celá vaše rodina.