Sprchové masážní boxy

Pokud nemáte čas ani peníze jezdit každý víkend za wellness ubytováním do luxusních hotelů, můžete si stejný komfort užívat i ve vaší koupelně. Mnoho lidí se vydává do akvaparků nebo lázní, aby si užili masáž vodní tryskou.

Pro vás to nemusí být zážitek, který vás bude stát peníze a který si užijete jen párkrát do roka. Pokud milujete masáž vodní tryskou, jsou pro vás ideální sprchové masážní boxy. Tento druh sprchových boxů se těší stále větší popularitě a to nejen kvůli samotným masážím, ale i díky ceně, která jde dlouhodobě stále dolů. Sprchové masážní boxy jsou dnes dostupné téměř pro každého a jedná se o investici, kterou si budete užívat den co den.

Běžné sprchování je příjemné, ale nikdy s ním účinně nenamasírujete celé tělo, sprchová hlavice nikdy nenahradí perfektně navržené vodní trsyky sprchových masážních boxů.

Jaké masážní boxy vybrat

Nevyplatí se sáhnout po nabídce neznámých prodejců. Wellmall.cz vám nabízí vysoce kvalitní masážní boxy vybavené velkým množstvím trysek. Nabídka sortimentu je velmi pestrá, to abyste si vybrali podle vašich možností a požadavků.

Masážní boxy vám mohou zajistit masáž i běžné sprchování. Většina modelů je vybavena rádiem, takže můžete relaxovat a u toho poslouchat hudbu. Samozřejmostí je také kvalitní osvětlení a ventilátor. Dále také sklopné sedátko, poličky na kosmetiku a mnoho dalšího. Všechny boxy jsou pečlivě popsané, takže se vám nestane, že byste koupili box, o kterém nic nevíte.

Sprchové masážní boxy si můžete vybírat ve 4 základních kategoriích:

  • s nízkou vaničkou
  • s vysokou vaničkou
  • s velkou vanou
  • s mramorovou vaničkou

Dále jsou k dispozici samozřejmě i běžné sprchové boxy bez masážních trysek. Majitelé masážních boxů si masáže nemohou vynachválit. Jen si představte, že si můžete užívat masáž naprosto kdekoliv. Nejvíce vás to jistě potěší po návratu z práce nebo po sportu, kdy jsou svaly ztuhlé nebo unavené. Masážní trysky vás skvěle uvolní a vy se po jediné sprše budete cítit jako znovuzrození.