Vany

Ačkoliv jsou stále populárnějším trendem sprchové kouty a sprchové boxy, mnoho lidí nedá dopustit na vany. Majitelé větších koupelen si mohou pořídit sprchové boxy i vany zároveň a mít tak možnost výběru.

Hlavní výhodou vany je pochopitelně možnost příjemné uvolňující koupele, která je nejlepší, pokud se do ní přidají různé koupelové oleje či soli, které povzbudí tělo i mysl. Jedná se o skvělý zážitek a kdo má v koupelně více místa, může si pořídit vanu pro dva a smyslné koupele sdílet i se svým protějškem.

Jak vany rozdělujeme

Welmall.cz nabízí široký výběr van, jelikož se možnosti na prostor u každého liší, stejně tak jako požadavky na tvar a provedení vany.

Základní výběr lze rozdělit na:

  • Obdélníkové vany
  • Asymetrické vany
  • Rohové vany
  • Oválné vany
  • Kruhové vany
  • Volně stojící vany
  • Hydromasážní vany
  • Vanové zástěny

Pokud si chcete užívat výhod sprchových koutů ve vaně, nebo jen rádi kombinujete koupele a sprchy, pořiďte si vanové zástěny. Umožní vám sprchovat se ve vaší vaně bez toho, aniž byste zacákali celou koupelnu vodou a měli tak rázem potopu, kterou byste museli vytírat. Vanové zástěny jsou velmi levné a tato minimální investice vám zajistí mnoho muziky za málo peněz. Vanové zástěny jsou vám dostupné v mnoha provedeních a to jak plastové, tak i skleněné.

Velmi úchvatný je také jejich vzhled, nejedná se jen o obyčejný doplněk, abyste nenacákali, k dispozici jsou v mnoha moderních provedeních, které se zároveň stanou i vítanou ozdobou celé koupelny. Samozřejmostí je i výběr podle rozměrů, jelikož jsou požadavky na prostor u každého odlišné. Sprchové zástěny vám mohou krýt část vany, ale mohou krýt také kompletně celý prostor, záleží na umístění vaší vany a výběru zástěny. Zajímavé jsou například vanové kouty se zavíráním přes roh, které jsou vhodné do menších koupelen. Populární jsou rovněž dvoukřídlé zástěny, které se snadno otevírají. Výběr je široký a jistě si z pestrého sortimentu wellmall.cz vyberete ideální zástěnu i pro vaší vanu.