Vodovodní baterie

Voda je jedním z nejdůležitějších elementů, který k životu potřebujeme den co den. Jen v domácnosti ji využíváme k hygieně, uklízení, zalévání a mnoha dalším činnostem. Zdrojem vody v domácnosti jsou vodovodní baterie, a proto se na ně nyní zaměříme.

Vodovodní baterie byly dříve velmi jednoduché a ačkoliv hlavní účel splnily, jejich vzhled nebyl často takový, jaký by odpovídal moderní domácnosti. Dnes jsou však možnosti již zcela jiné a každému se nabízí vodovodní baterie mnoha typů a v tolika provedeních, aby dokonale ladily s okolním interiérem a podílely se na prestiži celé domácnosti.

Rozdělení baterií

Je jasné, že jiné baterie použijeme v kuchyni a jiné zase v koupelně. Podle použití je můžeme rozdělit na:

  • Umyvadlové baterie
  • Vanové baterie
  • Sprchové baterie
  • Bidetové baterie
  • Dřezové baterie
  • Termostatické baterie
  • Podomítkové baterie

Výběr baterií z běžných obchodů se nedoporučuje. Jedná se o prvek, který je velmi namáhaný a jelikož se používá každý den, je důležité se zaměřit na kvalitu a dlouhou životnost.

Tyto dva faktory plní pouze značkové vodovodní baterie ze specializovaného obchodu. Pokud nechcete obcházet jednu kamennou prodejnu za druhou, nejlépe uděláte, když navštívíte specializovaný eshop wellmall.cz, kde je největší nabídka vodovodních baterií na jednom místě. Nabízí se v mnoha designových provedeních, takže je nemožné, abyste si z tak široké nabídky nevybrali. Specializovaný prodejce vám také nabídne nesrovnatelně lepší cenu než běžné obchody.

Vybírat si můžete nejen baterie různých tvarů a velikostí, ale také barevných provedení, baterií s různou povrchovou úpravou, různým materiálem aj. Populární jsou zejména baterie z matného či lesklého chromu, dále baterie z mosazi či pochromované mosazi. Známé značky jsou pro vás zárukou, že vybíráte jen z toho nejlepšího možného sortimentu.